Mūsų istorija

Dvi moterys pievoje

Esame mama ir dukra, dviejų kuriančių moterų tandemas. Mes vertiname kokybiškus ir ilgai tarnaujančius gaminius. 

Trumpai apie mus.

Siūti gaminiai yra mano aistra. Esu Asta, "Otilé clothing" įkūrėja. Nuo vaikystės augau apsupta rankdarbių, ypatingai mamos mezginių. Nors "Otilé clothing" nesenai atšventė pirmąjį gimtadienį, siuvimas mane lydi daugiau nei dešimtmetį. Pasirinkau siūti vaikams, nes mūsų namuose jų laksto trys. Didžiausia mano įkvėpėja dukrytė, Otilija. Tai išduoda ir suknelių gausa asortimente. Man labai svarbu, kad gaminys būtų ne tik gražus, bet ir kokybiškas, nuo siūlių iki audinių. Visus gaminius siuvu tik iš natūralių, sertifikuotų audinių. Džiaugiuosi galėdama puošti vaikus ir noriu, kad jie jaustųsi patogiai su mano gaminiais.

Mano mama Danutė, mezga kiek ją atsimenu, mezgimas didžiausia jos aistra ir gyvenimo variklis. Prieš 8 metus paskatinau ją megzti kitiems. Taip gimė jos prekinis ženklas "Hug the moon". Grįžtantys klientai geriausias įvertinimas ir įrodymas, kad eina teisingu keliu. Gaminiams naudojami kokybiški švelnios merino vilnos siūlai, kurie sušildė ir apgaubė švelnumu ne vieną klientą. Tinkamai prižiūrimi mezginiai tarnauja ilgai, dažnai užaugina kelis tos pačios šeimos narius ar perleidžiami į draugiškas rankas. Asortimentas ir spalvų gausa leidžia pasijausti ypatingu ir išsiskirti.

Tad jeigu norėsite tobulai derančių megztukų ir suknelių arba prie megztukų tinkančių romantiškų apykaklių - tai galite surasti vienos mylinčios šeimos rankose.